III.bé Kronika spolužáků SVVŠ Rakovník

Klikni na obrázek pro zvětšeninu. Klikni na podtržený text pro víc fotek.
Klikni na KNIHU pro tisíce fotek a našich tajných vyznání jeden o druhém a našich učitelích. Kniha je přeplněná. Pepa a Jája založili novou, do té původní se dál nic nevešlo. Fotky z nové kroniky jsou v albu pro září 2023.
 

září 2023

středa 27. září 2023

Sraz IIIbé SVVŠ v Rakovníku

V Bezděkově se nás sešlo asi patnáct spolužáků. Pěkně jsme si popovídali. Vítek vzal kytaru a někteří zpívali. V rohu sálu hrála folkroková skupina. Skupinovou fotku jsme opomněli udělat. Naše třídní Kronika je přeplněná. Pepa a Jája založili novou, do té původní se dál nic nevešlo. Fotky z nové kroniky jsou ve .. 
... víc fotek a videjko

duben 2023

čtvrtek 27. dubna 2023

Sraz IIIbé SVVŠ v Rakovníku

Sešli jsme se v počtu 14 spolužáků v penzionu Bezděkov. Měli jsme si toho hodně co říci. Bylo to prima se zase vidět a popovídat si.
... víc fotek a videjko
květen 2022

středa 4. května 2022

Sraz IIIbé v Bezděkově

Sešlo se nás patnáct dle skupinové fotky a možná i víc. Někteří se také účastnili na dálku. Prima jsme si popovídali a přislíbili si, že se zas co nejdřív sejdeme.
... víc fotek
2021 a 2020 setkání nebyly kvůli pandemii

říjen 2019 

úterý 15. října

Sraz IIIbé ... fotky

Měli jsme prima setkání se spolužáky ze střední školy. Díky všem, kteří přišli i se zúčastnili v duchu. Pepo, dík za fotky. Byl jsem rád, že jsem vydržel v Bezděkově po rozchodu i později, na překvapivá setkání: S Pepou, Marcelou a Janou.

duben 2019 

čtvrtek 18. dubna

Sraz IIIbé ... fotky

Ve středu jsme se sešli v počtu sedmnácti spolužáků v renovovaném penzionu Bezděkov. Hlavní zlepšení tam byla akustika díky obložení stěn a stropů. Povídali jsme si spolu šest hodin.
září 2018 

14. pátek

Sraz IIIbé ... fotky

V Penzionu Bezděkov se sešlo celkem osmnáct lidí včetně příslušníků rodin. Vlastních spolužáků třináct. Měli jsme skvělé setkání. Když připočítáme i Jirku Čermáka, se kterým si telefonicky popovídali jeho tři spolužáci ze základní školy, tak nás bylo devatenáct. A s pozdravy od Olafa dvacet.
Zdálo se mi, že od minulého setkání nám na životnosti přibylo. Kdo by to očekával? 
květen 2018 

čtvrtek 3. května

Sraz IIIbé ... fotky

Po obíhání úřadů vybyl čas na setkání se spolužáky z Gymplu.
září 2017 

23. sobota

 Sraz IIIbé ... fotky

Setkalo se nás patnáct, v penzionu Bezděkov v Rakovníku, od tří odpoledne až do desáté večer. Měli jsme si toho co popovídat. Hodně jsme se zasmáli. Vzpomenuli jsme Růži Brožové a Jirky Kratochvíla (Kráti), kteří jsou s námi již jen v mysli. Kdy se zase sejdeme?
duben 2017 

20. čtvrtek

Sraz IIIbé ... fotky

Zas v Penzionu Bezděkov se nás sešlo celkem nejméně čtrnáct  lidí. Tuším, že Věra přinesla kytaru. Tu jsme se Sášou výrazně uplatnili.  
květen 2016

pátek 6. května

Sraz IIIbé ... fotky

Z jednoho srazu na další. Tentokrát se povedlo zas aspoň třem z nás na posezení dorazit pěšky ze vzdálenějšího místa: pochodovali jsme nejdřív z Křivoklátu do Rakovníka podél potoka po cyklostezce. V Pustovětech jsme vyslechli zajímavý osud rodiny Pelců.
Postupně se spolužáci začli shromažďovat v penzionu Bezděkov, sešlo se nás šestnáct a zas jsme měli plno dobré zábavy a radosti ze vzájemné přítomnosti. Díky Pepovi za zajištění místa a všem za dostavení se, někteří z docela daleka, i když domácí převážili. Nenapsali jsme nic do Knihy, tak tomu musíme udělat přítrž. Možná někdo nalepí fotky.
duben 2015

pondělí 20. dubna

Sraz IIIbé po 50ti letech  ... fotky

Ve dvě odpoledne jsme se začali scházet před "Boudou" a procházeli s našimi učitelkami školou, seděli ve svých lavicích a někteří z nás se i zapsali do školní kroniky. Pak jsme se přesunuli do penzionu Bezděkov, kde jsme si povídali skoro až do půlnoci. Účast byla skvělá - tři naši původní učitelé a z 36ti žáků přišlo 31.
srpen 2014

pátek 29. srpna

Sraz IIIbé ... fotky

Sešlo se nás patnáct, ostatní v duchu či po telefonu. Pěkně jsme si popovídali. Příští rok bude kulaté výročí; sraz je plánovaný na druhou půli dubna 2015.
duben 2014

sobota 12. dubna

Sraz IIIbé ... fotky

V dobré pohodě  se nás v Rakovníku sešla třetina třídy. Díky, Pepo, za organizaci.

září 2013

neděle 27. září

Sraz IIIbé ... fotky

Odpoledne jsme měli povedený sraz se spolužáky z Gymplu, nejprve s procházkou a pak posezením. Sešla se nás kupa.

říjen 2012

úterý 2. října

Sraz IIIbé ... fotky

Sraz se spolužáky ze střední školy se vyvedl velmi dobře. Sešlo se nás víc jak půl třídy. 
2011 a zpětně až do roku 2005  ...
Fotky a datumy srazů nemám. Máš-li nějaké fotky a datum, kdy kde se které/á předešlá setkání konala, dej mi prosím vědět na můj emajl ( klikni sem ). Vítek

listopad 2009

čtvrtek 12. listopadu

Sraz IIIbé ... fotky

Víc fotek a informací o dřívějších srazech je také v Kronice.
Klikni na obrázek pro detajl. Klikni na podtržený text pro víc fotek.   Těš se ze života a že jsme!
       Obnoveno 12. května 2023